Mantar hastalığıMantar

Mantar hastalığı, “mantar” adı verilen mikroorganizmaların vücuda yerleşmesi sonucu ortaya çıkar. Daha çok çocuklarda görülmekle birlikte, kasıkta, ayaklarda, kafa derisinde, tırnaklarda ve gövdede ortaya çıkabilir.

Atlet ayağı, sporcularda yaygın olarak gö-rülür. Bunun nedeni mantarların gelişmesi için ideal koşulları sağlayan kapalı ayakkabıları giymeleridir. Bunun yanında ayakkabılara, havlulara, duş zeminine ve havlu etrafına dökülen deri parçacıkları yoluyla bulaşabilir.

Mantara Yönelik Kâinat Şifahanesinden Pratik Bitkisel Formüller

Çay ağacı yağı mantar hastalıklarına ve dolayısıyla atlet ayağına iyi gelebilir. Her gün, ilgili bölgeye sürün.

Hastalıklı bölgeye nane yağı ve zeytin yaprağı yağı sürülmesi önerilir.

Yeşilçay içilmesi tavsiye edilir.

Mantara Yönelik Kullanabileceğiniz Taşlar, Renkler ve Kokular

Jasper. Kırmızı ve kahverengi ile limon kokusu kullanılabilir.

Mantarı olan kişilerin yılın belirli dönem-lerinde bedenini temizlemeye yönelik yapılan Kozmik Beden Temizliği & detoks progrlarını uygulamaları önerilir. Bu progrla bedendeki parazitlerden kurtulup, daha kaliteli bir ömür sürebilirsiniz.

Kozmik Yaşam Merkezi’nden Öneriler

Alfa alfa + soyalı zerdeçöp + sarımsak ekstraktı + zeytin yaprağı eks-traktı + reishi mantarı ekstraktı bitkisel destek ürünlerinden kullanılması tavsiye edilir.

Bunun yanı sıra; biorezonans terapiler, ayak detoksu uygulamaları ve Kozmik Beden Temizliği & detoks yapılması, 84 mineralli Kozmik Kristal Tuz kütlanılması önerilir.
Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.