Anasayfa / Cilt Bakımı - Cilt Sağlığı / Göz Çevresi Bakımı

Göz Çevresi BakımıGÖZDEN KAYBOLSUN!

Cildinize kolajen ve hyaluronik asit takviyesi sağlayan bir bakımla kırışıklıklar, göz altı morlukları ve şişliklerle savaşabilir, görünür şekilde dinlenmiş, yenilenmiş bir göz çevresine kavuşabilirsiniz.

GOZ ALTINDAKİ TORBALANMALAR VE MORLUKLAR BİZİ HEM YORGUN HEM UYKUSUZ GÖSTERİYOR.

30’lu yaşlardan itibaren göz altı bölgesindeki şişlikler, ince kırışıklıklar, morluklar ve elastikiyet kaybı yavaş yavaş kendini gösteriyor ve yıllar içerisinde artıyor. Yıpranma sürecini yavaşlatmak için cildinizin nem dengesini korumanız çok önemli, çünkü nem dengesi cildi kırışmaya karşı dirençli hale getiriyor. Hyaluronik asit deri ve deri altının su tutma yeteneğini artırıyor. B3 vitamini de antioksidan özelliğinden dolayı deri altının su kaybını engelliyor.

goz cevresi

Nemli deri kırışmaya dirençli hale geliyor. Göz çevresinde kullanacağınız ürünlerin etkisini görebilmeniz için en az günde bir veya iki kez ve en az 3-4 haftalık süre boyunca kullanmanız gerekiyor.

Sağlıklı bir göz çevresi için güneş hasarından korunmak da büyük önem taşıyor. Göz altı derisi çok ince olduğu için güneşin zararlı ışınlarına karşı direnci daha az.

Nuxellence ailesinin en yeni üyesi Nuxellence Göz Bölgesi Bakım Kremi, tek bir üründe üç etkiyi buluşturuyor. Hyalüronik asit cildin nemi hapsetmesini sağlayarak çizgileri dolduruyor.

Renk tonunu eşitliyor, koyu renk halkaları ve göz altı torbalarını azaltıyor. İçeriğinde Bulunan çarkıfelek çiçeği ve hyalüronik asit ile etkili bir sonuç vadediyor. Masaj yapmayı kolaylaştıran soğutucu aplikatörü ve renk tonunu eşitleyen dokusu ile göz çevresinde rahatlama ve aydınlanma sağlıyor.

Göz Bölgesi Bakım Kremi’nde bulunan masaj aplikatörü, tüm göz çevresini uyarmak üzere geliştirilmiş. Gerekli miktarda ürünün masaj başlığına aktarılmasını sağlayan sistemle kullanım kolaylığı sağlayan krem, göz altı bölgesinin en kıvrımlı alanlarına bile etkin bir biçimde nüfuz edebiliyor.

Nuxellence Göz Bölgesi Bakım Kremi’nin anında etkisinin sırrı ise dokusunda gizli; çünkü göz çevresinde aydınlanma ve pürüzsüzlük sağlıyor. Formülü ışığı yansıtma özelliğine sahip altın rengi partiküller içeriyor. Şeftali tonundaki rengiyle her ciltte aynı sonucu veriyor. Pudramsı bitirişiyle de mükemmel bir makyaj bazı görevi görüyor.
Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.