Anasayfa / Beslenme / Baharı Tazelenerek Yaşa

Baharı Tazelenerek YaşaJuico nasıl bir hizmet sunuyor?

JuicoJuico, yaşam tarzımızda çok da büyük değişiklikler yapmadan sağlığımızı korumanın mümkün olabileceği anlayışı ile ortaya çıkan bir juice-cleanse; yani taze meyve-sebze suyu karışımlarıyla arınma markası. Amacımız, belli bir süre boyunca katı yiyecek tüketmeyerek sindirim sistemimizi dinlendirmek ve vücudumuzun toksinlerden arınmaya ve yeniden yapılanmaya odaklanmasını sağlamak. Program süresince hayvansal protein, kafein ve işlenmiş gıdalardan uzak durarak, vücudun alkali dengesinin düzenlenmesine de yardımcı oluyoruz. Tamamen doğal meyve-sebze suları ve kaju sütünden oluşan Juico içeceklerinin farkı, pastörizasyon işleminden geçmediği ve hiçbir katkı maddesi içermediği için besin değerlerini koruması. Özel hidrolik bir presle soğuk olarak preslendiği için de normal bir katı meyve sıkacağına göre üç, beş kat daha fazla canlı enzim, vitamin ve mineral barındırıyor. Paketler hakkında bilgi alabilir miyiz?

Şimdilik dört çeşit Juico var; Urban, Balanced, Guru ve Active. İlk üçü, beş adet meyve-sebze suyu karışımı ve bir kaju sütünden oluşuyor. Beslenme alışkanlığına, bünyene ve juice cleanse tecrübene göre istediğini seçiyorsun. Active paketinde ise sekiz adet Juico var. Bu programı, cleanse boyunca ağır spor yapmaya devam etmek isteyen ya da altı tane Juico’nun az gelebileceği kişiler için geliştirdik. Öte yandan, altı farklı çeşit tekli Juico’muz var. Bunlarla kendi ihtiyaçlarına göre farklı programlar oluşturabiliyorsun.

Önerilen kullanım miktarı ve süresi nedir?

Herkesin vücut yapısı ve beslenme alışkanlıkları farklı olduğu için, kimisi iki haftada bir, üç günlük cleanse yapmak isteyebilir. Kimisi ise sadece akşam yemeği yerine Juico içmek isteyebilir. Vücudun toksinleri atmaya başlayıp, yapılanma sürecine girmesi için üç, beş günlük cleanse ideal. Ama kronik rahatsızlıkları olan veya çok aşırı kilolu kişilerin 21 gün ve daha fazla da cleanse yaptığını biliyoruz.

Juico ürünlerini en çok kimlere tavsiye ediyorsunuz?

Juico, günümüz yaşam koşullarında hemen hemen herkesin sağlıklı beslenme ihtiyacına alternatif olabilecek potansiyelde. Örneğin genel olarak çok yorgun, sağlıksız hissettiğiniz veya çok dengesiz beslendiğinizi düşündüğünüz zamanlarda birkaç günlük cleanse yapmak iyi gelecektir. Hamileler, emzirenler ve gelişme çağındaki çocuklar normalden çok daha fazla besine ihtiyaç duyduğu için cleanse yapmamalı. Ama günlük beslenmesine ek olarak Juico içmeleri çok faydalı olur. Onun dışında diyabet hastaları ve kan sulandırıcı ilaç kullananların da doktorundan izin almadan cleanse yapmasını önermiyoruz. Genel olarak düzenli ilaç kullanan ve herhangi bir rahatsızlığı olan kişiler doktoruna danışmalı.

Programın herhangi bir olumsuz etkisi var mı?

Hayır yok. Sonuçta vücuduna giren ürün tamamen doğal. Juice cleanse sırasında vücudumuzu aç bırakmıyoruz, Juico’larm içindeki besinlerin tamamını sindirerek hücrelerimizi doyurmuş oluyoruz.

Nasıl sipariş vereceğim?

En kolayı Juico.com.tr’ye girip istediğin Juico’yu ve teslimat gününü seçerek sipariş vermek.

Ayrıca hey@juico.com.tr adresine e-posta göndererek veya 0212 270 94 49 numaralı telefonu arayarak da Juico’ya ulaşabilirsiniz.
Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.