Anasayfa / Şifalı Bitkiler - Bitkisel Sağlık / Aids’e Yönelik Kâinat Şifahanesinden Pratik Bitkisel Formüller

Aids’e Yönelik Kâinat Şifahanesinden Pratik Bitkisel FormüllerAids’e Yönelik Kâinat Şifahanesinden Pratik Bitkisel Formüller

Aıds hastalığında herhangi bir bitkiyi denemeden önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız. Aşağıda yararlı olabilecek bazı bitkiler bulacaksınız.

Meyan kökünün içinde bulunan “glycyrrhizin” isimli bileşeni, virüsün sağlıklı hücrelere sirayet ederek genetik özelliklerini değiştirmeleri gibi birçok viral çoğalma sürecini engelleyici özelliğe sahiptir. Meyan kökü çayı, birçok virüse etkilidir. Yapılan araştırmalarda, glycyrrhizinin test tüplerinde hıv virüsünün çoğalmasını engellediğine dair bazı bulgulara varılmıştır. Herhangi bir bitki çayından 1 litre hazırlayıp, içine 30 gr meyan kökü atıp içebilirsiniz ya da meyan kökünü yalnızca çiğneyerek tüketebilirsiniz.

Hypericin ve sudohypericin adı verilen iki bileşik sarı kantaronda bulunur. Araştırmalarda bu bileşiklerin hıv’e karşı etkili oldukları keşfedilmiştir. Düzenli olarak sarı kantaron bitkisini kullanan kişiler, alkollü içkiler, turşular, saman nezlesi ilaçlarından uzak durmalıdır. Eğer hamileyseniz sarı kantaron kullanmamalısınız ve bu bitkiyi kullandığınız sürece yoğun güneş ışınlarına maruz kalmamalısınız. Bitkinin tamamından elde edilen bir tentür alıp, günde birkaç kez bir bardak meyve suyuna 20-25 damla atarak içebilirsiniz.

Aloeveranın içeriğindeki “acemannan” adlı bileşiğin son derece güçlü bir bağışıklık sistemi uyarıcısı olduğuna dair bazı kanıtlar bulunmuştur. Deney tüplerinde yapılan araştırmalar ile acemannan’ın hıv’e karşı etkili olduğu görülmüştür. Bu bitki için önerilen miktar, günde 4 kez 250 mgr kadardır. Aloe suyunu, şifalı bitki satan hemen her yerde bulabilirsiniz.

Klinik deneyler, sarımsağın aıds, herpes ve zatürre gibi virüslere karşı etkili olduğunu göstermiştir. Araştırmacılar aynı zamanda sarımsakta bulunan ajoen bileşiğinin, hıv’in vücutta yayılmasını yavaşlattığını gösteren kanıtlar elde etmiştir. Günde 4-5 diş sarımsak yemek, her türlü virüslerden korunmaya yardımcı olur.

Soğan güçlü bir antioksidan bileşik olan kuersetin bakımından en zengin kaynaklardan birtanesidir. Soğan aynı zamanda sarımsakla aynı antiviral etkilere sahiptir.

Aıds’e Yönelik Kullanabileceğiniz Taşlar, Renkler ve Kokular

Mercan. Canlandırıcı etkisiyle kırmızı rengi, karanfil ve her türlü önemli hastalığa şifa olan sedir ağacı yağı kokusu kullanılması önerilir.

Kozmik Yaşam Merkezinden Öneriler

Alfa alfa + soyalı zerdeçöp + spirulina+ zeytin yaprağı ekstraktı + reishi mantarı sulu ekstrakt + geven dikeni ekstraktı

Bunun yanı sıra; biorezonans terapiler, ayak detoksu uygulamaları ve Kozmik Beden Temizliği & detoks yapılması, 84 mineralli Kozmik Kristal Tuz kullanılması önerilir.
Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.