Anasayfa / Beslenme / Yemeklerin arkasından hemen meyve ve tatlılar

Yemeklerin arkasından hemen meyve ve tatlılarBesinleri Karıştırmayın

Yemeklerin arkasından hemen meyve ve tatlıları yememeli, çay ıçme-melıyiz. inek yağı ve tabii sekerden yapılmış bajta meyve tatlısı olmak üzere butun tatlılarla çayları tatlandırarak yemeklerden en az 1 saat sonra, meyveleri de 2 saat sonra mevsimlik meyve olarak tüketmeliyiz Tatlıları yemeklerden öncede tüketebilirsiniz Yukarıda anlatılanların gerekçesi, y*nilen öğünlerde karbonhidrat, protein, şeker ve diğer enzimlerin birbirine karışmak, hem aldığınız besinlerin yan etkisinden korunmanıza, hem de gıdaların tam olarak alınmasına ve metabolizmanın bozulmamasma duyulan kaygıdır.Sağlıklı ve hızlı zayıflamak, sağlıklı doğal güzellik bakım listesi için tıklayınız.


Akşam, güneş battıktan sonra son ögunu yiyebilir, iki saat sonra çay, tatlı ve meyve dahil hiçbir gıda alınmamalıdır çünkü bu saatten sonra safra kesesinin çalışma vaati başlamaktadır. Kitabımızdaki “beden organları aknf çalışma saatlerini* dikkatle inceleyip ona göre bir beslenme, dinlenme ve hayat tarzı mode ii geliştirilmelidir.

Öğünlerde “üç beyaz” suni un, suni tuz, suni şekerden uzak durulmalı, bunların yerine tabii olanları kullanılmalıdır Çünkü beyaz un, onlarca işlemden geçerek önünüze gelmekte, tuz rafine edilmekte, şekerse ta biıhkten tamamen uzaklaşr.nlmaktadır. Şayet siz yeni bir dünyaya doğsaydınız zaten ekstradan ne un ne seker ne de tuz kullanacaktınız Kısaca bunların bir alışkanlık olduğunu önemle hatırlatmak istiyoruz. Bugünkü hastalıkların sebeplerinin başında üç beyazın çok büyük bir payı olduğu bilinmelidir.
Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.