Anasayfa / Kadın Sağlığı / Yaz ve Sıcakların Gelmesiyle Kadınlar İçin Doğru Tıraş Deneyimi

Yaz ve Sıcakların Gelmesiyle Kadınlar İçin Doğru Tıraş DeneyimiEn sonunda hayalini kurduğumuz sımsıcak günler etrafımızı sarıp sarmaladı Kışın koyu renklerinden arındığımız, yazın en sıcak tonlarını tiril tiril giysilerle üstümüzde taşıdığımız, denizin, güneşin ve kumsalın tadını çıkardığımız şu günlerde pürüzsüz bir cilde sahip olmak çok önemli. Cildinizi ölü derilerden ve istenmeyen tüylerden arındırarak hayalinizdeki bronzluğa daha sağlıklı şekilde kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda da elbise, etek ve şortlarınızı giyerken pürüzsüz cildiniz güveninizin tazelenmesini sağlar. İstenmeyen tüylerinizden, suyla köpüren entegre jel barlara sahip Gillette Venüs Breeze tıraş makinesi ile kolayca kurtulabilirsiniz. Tıraş jeline gerek kalmadan, sadece ıslatarak tek adımda pürüzsüz bir cilt için harika çözüm. Tıraş etmekle ilgili geçmişten günümüze gelen hurafeleri ise gözardı etmenizin vakti çoktan geldi. Yazın tadını doyasıya çıkarmaya hazır mısınız?

on yargi

YANLIŞ: PÜRÜZSÜZ BİR TENESAHİP OLMAK İÇİN GÜZELLİKSALONUNA GİTMELİYİM.

DOĞRU: Tüylerden kurtulmak için birçok seçeneğiniz var. Fakat tıraş olmak, cildin yumuşak ve güzel kalmasına yardımcı olmak için hızlı ve kolay bir yol. Ayrıca ucuz ve rahattır.

YANLIŞ: AĞDA YAPMAK BATIKLARA YOLAÇMAZ.

DOĞRU: Ağda bacakları pürüzsüzleşti-rirken, bir yandan da batıkların oluşmasına neden olabilir. İster tıraş ister ağda olsun, tüylerinizi almaya ölü derilerinizden arınmış ve temiz bir cilt ile batık sorunu yaşamazsınız.

YANLIŞ: SEVGİLİMİN TIRAŞ MAKİNESİNİ KULLANMAMDA BİRSAKINCAYOK.

DOĞRU: Birincisi, bu hijyenik değil. İkincisi, sizin tıraş edilmesi gereken daha fazla bölgeniz var yani onun bıçağını kullanarak misafirliğin dozunu kaçırmanıza hiç ama hiç gerek yok. Üçüncüsü kadın tıraş makineleri vücudunuzun kıvrımlarına özel tasarlanmıştır ve sizin için daha uygundur.

YANLIŞ: HER GÜN TIRAŞ OLMAK CİLDİME ZARAR VERİR.

DOĞRU: Yanlış! Eğer çabuk uzayan ve kalın tüylere sahipseniz, her gün tıraş olmak kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayabilir. Ayrıca tıraş olmak üstteki ölü deriyi cildinizden uzaklaştırarak, güzel ve yumuşak bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.Sağlıklı ve hızlı zayıflamak, sağlıklı doğal güzellik bakım listesi için tıklayınız.


YANLIŞ: AYNI BÖLGEYİ TEKRAR TEKRAR TIRAŞ ETMEK DAHAYAKIN BİRTIRAŞ SAĞLAR.

DOĞRU: Kesinlikle hayır! Defalarca aynı bölgeyi tıraş etmek cildinizin daha çabuk tahriş olmasına neden olur. Eğer pürüzlü bölgelerle veya ısrarcı tüylerle karşılaşıyorsanız, körleşen tıraş bıçağını değiştirmenin vakti gelmiş olabilir.

YANLIŞ: EĞER ACELEM VARSA, Sü OLMADAN TIRAŞ OLMAM SORUN DEĞİL.

DOĞRU: Bunu tavsiye etmeyiz! Su ve tıraş jeli rahat bir tıraş için önemlidir. Eğer aceleniz varsa, Gillette Venüs Breeze tıraş makinesini deneyebilirsiniz. Ürün, entegre jel barları sayesinde tek seferde kolayca tıraş olmanızı sağlar.

YANLIŞ: TIRAŞ OLURKEN TIRAŞJELİ KULLANMAMA GEREK YOK; SABUN VE SU DA AYNI İŞİ GÖRÜR.

DOĞRU: Tıraşjelleri normal sabundan daha az kuruluğa yol açar. Venüs Satin Care gibi kayganlaştırıcı tıraş jelleri, cildinizin üzerinde katman oluşturarak onu kesiklere karşı korumanıza yardımcı olur. Ayrıca hiçbir bölgeyi atlamadan pürüzsüz cilde kavuşmanızı sağlar.

YANLIŞ: TIRAŞ OLMAK CİLDİMİN KURUMASINA VE PUL PUL OLMASINA SEBEP OLUR.

DOĞRU: Tam tersi! Tıraş olmak, cildinizin üst kısmındaki ölü deriyi uzaklaştırarak, cildin pürüzsüz ve güzel görünmesine yardımcı olur. Tıraş sonrası mükemmel görünümü yakalamak için nemlendirici krem kullanmaya özen göstermelisiniz.

Yaz İçin Zahmetsiz Çözümler

Kış boyunca belki de yoğunluktan ihmal ettiğiniz tüylerinizin görücüye çıktığı yaz aylarının bu anlamda bir kabusa dönüşmemesi için size acısız ve zahmetsiz önerilerimiz var.

Bikini bölgesindeki tüylerinizi tıraş etmek ya da kısaltmak size zahmetli geliyorsa, yanlış düşünüyorsunuz. Ağdanın neden olduğu rahatsızlığı ve masrafı hayatınızdan çıkarıp tıraş olmayı deneyebilirsiniz.

Bronzlaşmış teninizdeki tüylerden Venüs tıraş makineleri ile kurtulabilirsiniz. Bronz tenin üstüne yapılan tıraşın ten rengini açtığına dair hurafeleri bir kenara bırakın. Tam tersine düzenli tıraş olarak cildinizin pul pul olan üst yüzeyini ölü derilerden arındırabilir ve altında saklanan muhteşem parlaklığı ortaya çıkarabilirsiniz.

Tiril tiril elbiselerin ve eteklerin başrolü kaptığı yaz günlerinde pürüzsüz ve bakımlı bacaklara sahip olmak her şeyden önemli. Venüs tıraş makineleri ile bu görünümü birkaç dakika içinde elde edebilirsiniz.
Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*