Anasayfa / Şifalı Bitkiler - Bitkisel Sağlık / Sistite Yönelik Pratik Bitkisel Formüller

Sistite Yönelik Pratik Bitkisel FormüllerMesanenin iltihaplanması sonucu oluşan çok ağrılı ve rahatsız edici bir durumdur. Semptomları sırtın alt tarafında ve karında ağrı ve idrara çıkarken müthiş bir sancıdır. Çok fazla cinsel ilişki de sistite neden olabilir ancak ‘sosyal bir hastalık değildir, genellikle böbrek taşlarından veya hormon ilaçlarından dolayı olur. Sebep her ne ise sıcak tutma ve dinlenme şarttır.

Sistitiniz varsa muhtemelen o kadar kötü hissedersiniz ki en iyi çare içinde birkaç damla çam yağı katılmış sıcak bir banyodur. Karnın alt tarafına sedir ağacı yağı ile masaj yaptırabilirsiniz.

Su tüketimini çoğaltmalısınız.

Haşlanmış patatesin suyunu için.

Hiraz sapı ve şeftali yaprağından bir çay kaşığı miktarını 600 mİ suya koyun ve yumuşamaya bırakın. Kiraz sapları aynı zamanda diüretik olarak kullanılır.Sağlıklı ve hızlı zayıflamak, sağlıklı doğal güzellik bakım listesi için tıklayınız.


Hatmi antibiyotik kullanımının yan etkilerini azaltır. 1 çay kaşığı hatmi kökünü 1 dakika bekletin ve bal ile tatlandırın.

Şevketi bostan çayı içilmesi önerilir.

Sistit İçin Kullanabileceğiniz Taşlar, Renkler ve Kokular

Jasper tali kullanılır. Kırmızı renk ile karanfil kokuları kullanılabilir.

Sistite Yönelik Kainat Şifahanesinden Pratik Bitkisel Formüller

Alfaaalfa + zencefil + kişniş + yoğurt otu ekstraktı +şevketi bostan eks-traktı + cardion + sarımsak ekstraktı bitkisel destek ürünlerinden kullanılması tavsiye edilir.

Bunun yanı sıra; biorezonans terapiler, ayak detoksu uygulamaları ve Kozmik Beden Temizliği & detoks yapılması, 84 mineralli Kozmik Kristal Tuz kullanılması önerilir.
Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.