Anasayfa / Sağlık ve Hastalık Bilgileri / Prostat Sağlığı ve Bitkisel Takviyeler

Prostat Sağlığı ve Bitkisel TakviyelerProstat sağliği

Erkeklerde 50 yaşından sonra görülen bir hastalıktır. Özellikle geceleri sık sık idrara çıkma, idrarın ağrılı ve sızılı olması, damla damla akması gibi belirtilerle kendini gösterir.

Her gün 1-2 fincan adaçayı tüketmek, mısır püskülü, yeşil çay, anason ve zerdeçaldan oluşan karışımı çay yapıp içmek prostat için faydalıdır. Yine her gün 1 çorba kaşığı ketentohumu ya da yağı tüketmek, meyankökü çiğnemek, bol biberiye, dereotu, zerdeçal ve maydanoz yemek ve bol su içmek prostat sağlığı için çok önemlidir.

Prostat Sağlığına Yönelik Kâinat Şifahanesinden Pratik Bitkisel Formüller

10 gr hazenbel, 10 gr kereviz yaprağı veya tohumu ayrı ayrı 1 litre suda 10 dakika kaynatılır. 30 Dakika demlenip, sabah akşam tok karnına birer su bardağı ayrı ayrı içilir. Bu terkibin içilmesine 1 ay devam edilmelidir.

250 gr brokoli bitkisi 1 litre suda 4 dakika kaynatılır. Günde birkaç bardak içilir.

8 litre kaynar su içine 500 gr sarı kantaron konulur. 40 Dakika kaynatılıp, süzülür. Dolapta muhafaza edilen karışımdan sabah, öğle, akşam yemeklerden 1 saat önce 1 bardak içilir.Sağlıklı ve hızlı zayıflamak, sağlıklı doğal güzellik bakım listesi için tıklayınız.


Atkestanesi, tam açılmamış servi kozalağı, mazı yaprağı, ardıç tohumu, ökse yaprağı, ayrık kökü ve maydanoz gibi bitkilerin çayları günde 3-4 bardak içilir.

Kocayemiş yaprağı, funda yaprağı, mazı yaprağı az miktarda ardıç tohumu karıştırılıp çay gibi demlenir. Günde 3-4 bardak içilir.

Kenevir, kereviz tohumuyla beraber kaynatılıp balla tatlandırılarak macun yapılıp yenmeye devam edilir.

Isırgan otu prostat büyümesinden kaynaklanan idrar zorluğunu rahatlatır.

1 bardak kaynar suya, 10 gr funda konulur. 10 dakika bekletilip, günde 2-3 bardak içilir.

Maydanoz kaynatılıp, günde 3 bardak içilir.

Domates kurusu, toz halinde veya mevsiminde düzenli olarak tüketilmelidir.

Prostat’a Yönelik Kullanabileceğiniz Taşlar, Renkler ve Kokular

Garnet taşı kullanılır. Kırmızı ve turuncu renklerinin yanı sıra sandal ağacı kokusu kullanılabilir.

Kozmik Yaşam Merkezi’nden Öneriler

Alfa alfa + domates tozu + kabak çekirdeği yağı + enginar yaprağı eks-traktı + ısırgan ekstraktı + panax ginseng + cardion bitkisel destek ürünlerinden kullanılması tavsiye edilir.

Bunun yanı sıra; biorezonans terapiler, ayak detoksu uygulamaları ve Kozmik Beden Temizliği & detoks yapılması, 84 mineralli Kozmik Kristal Tuz kullanılması önerilir.
Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.