Panik Atak Nedir? Panik Atak İçin Bitkisel Tedavi

Sağlık ve Hastalık Bilgileri


PANİK ATAK
Korku, stres veya heyecana karşı bilinçsizce geliştirilen abartılı tepkidir. Panik atak bir kez yaşandığında, kişi çoğunlukla bir kez daha tekrarlayacağını düşünerek korkuya kapılır. Böylece sırf bu korku yüzünden başka bir panik atağın daha önü açılmış olur.

Panik Atağa Yönelik Kâinat Şifahanesinden Pratik Bitkisel Formüller

Kaside, mine çiçeği veya oğulotundan, papatya, melisa bitkisinden hazırlayacağınız bir çay panik atağın belirtilerini gidermeye yardımcı olur. Hazırlamak için bir fincan kaynar su içine, bir çay kaşığı kurutulmuş bitkileri ilave edip 10 dakika demleyin ve ardından süzün.

Lavanta uçucu yağı kaygı ve stresi azaltmakta etkilidir. Yanınızda bir şişe lavanta yağı taşımanız yararlı olabilir. Böylece gerektiğinde bir mendile ya da bir peçeteye damlatarak kokuyu içinize çekebilirsiniz.Sağlıklı ve hızlı zayıflamak, sağlıklı doğal güzellik bakım listesi için tıklayınız.


Panik atağın etkilerini gidermek için avucunuz yukarı bakar şeklinde tutarak, başparmağınızı bileğinizin bir parmak yukarısına serçe parmağınızın hizasına denk düşen noktaya sıkıca bastırın. Bölgeye 3 dakika boyunca daireler çizerek masaj yapın. Aynı işlemi diğer elinizle de tekrarlayın.

Panik Atağa Yönelik Kullanabileceğiniz Taşlar, Renkler ve Kokular

Kırmızı lal ve ametist. Mor rengi ve lotus kokusu kullanılabilir.

Kozmik Yaşam Merkezi’nden Öneriler

Alfa alfa + sarı kantaron + papatya ekstraktı + c- esta + sibirya çam fıstığı yağı + papatya yağı bitkisel destek ürünlerinden kullanılması tavsiye edilir.

Bunun yanı sıra; biorezonans terapiler, ayak detoksu uygulamaları ve Kozmik Beden Temizliği & detoks yapılması, 84 mineralli Kozmik Kristal Tuz kullanılması önerilir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.