Anasayfa / Sağlık ve Hastalık Bilgileri / Obezite Nedir? Obeziteye Yönelik Şifalı Bitkiler

Obezite Nedir? Obeziteye Yönelik Şifalı BitkilerOBEZİTE

Obezite, insan vücudunda yağ hücrelerinde depolanan doğal enerji rezervlerinin ciddî risk oluşturacak düzeyde artması ve sonuçta ölüm oranlarının kaçınılmaz olarak yükselmesi ile karakterize bir hastalıktır.

Yağ dokusu rezervlerindeki bu artış kişinin biyolojik özellikleri, psikolojik yapısı ve çevresel faktörlerin henüz aydınlatılamamış kompleks ilişkisi sonucunda ortaya çıkmaktadır. Vücut ağırlığındaki fazlalığın koroner kalp hastalıkları, tip 2 diyabet, inme (beyin damarlarının tıkanması sonucunda gelişen felç), uyku apnesi gibi ciddî hastalıklarla olan ilişkisi bilimsel çalışmalarla ispatlanmıştır.

Obeziteye Yönelik Kâinat Şifahanesinden Pratik Bitkisel Formüller

30 gr deniz yosunu (spirulina), 30 gr pipsiseva, 30 gr keklik üzümü, 15

gr kristal tuz, 6 adet limon suyu.

Deniz yosunu, pipsiseva ve keklik üzümünü 1.5 Litre kaynamış suda bir saat demleyin, süzün ve üzerine geri kalan malzemeleri ekleyin. Demlenirken bitkilerin üzerini örtün. Eğer su fazla buharlaşırsa, su ekleyin. İyice sallayın.

Yemeklerden sonra ve yatmadan önce birer yemek kaşığı kullanın. Yan etkisi yoktur, birçok yönden faydalıdır. Kanı sıvılaştırır, kan deveranını hızlandırır ve böbreklere yardımcı olur.

Banyo Tuzları (Kristal Kırmızı Tuz)Sağlıklı ve hızlı zayıflamak, sağlıklı doğal güzellik bakım listesi için tıklayınız.


Bu tuzlar obezite tedavisi olarak çeşitli adlar altında pazarlanmakta. Vücudun terlemesiyle ilişki kurarak elektro-kimyasal aksiyon üretirler. Bu tuzlar yaz banyoları için ideal, kötü ve nahoş vücut kokularını dengeleme eğilimi gösteriyorlar. Banyo tuzlarına portakal, çam, siğil otu, leylak ve değişik karışımlar eklenebilir.

Kiraz sapı, mısır püskülü, funda yaprağı, biberiye, ısırgan, zencefil ve yeşilçay kilo dengeleme ve ödem atmada yardımcı bitkilerdir.

Obezitesi olan kişilerin yılın belirli dönemlerinde bedenini temizlemeye yönelik Kozmik Beden Temizliği & detoks progrlarını uygulamaları önerilir. Bu progrla bedendeki bedende ki parazitlerden kurtulup, daha kaliteli bir ömür sürebilirsiniz.

Obeziteye Yönelik Kullanabileceğiniz Taşlar Renkler ve Kokular

Ametist ve apetit. Yeşil, mavi ve mor renklerin yanı sıra reyhan kokusu kullanılabilir.

Kozmik Yaşam Merkezi’nden Öneriler

Funda yaprağı ekstraktı + yeşilçay ekstraktı + maranki form kavanoz + wm formula kapsül + Sibirya çam fıstığı yağı bitkisel destek ürünlerinden kullanılması tavsiye edilir.

Bunun yanı sıra; biorezonans terapiler, ayak detoksu uygulamaları ve Kozmik Beden Temizliği & detoks yapılması, 84 mineralli Kozmik Kristal Tuz kullanılması önerilir.
Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.