Anasayfa / Şifalı Bitkiler - Bitkisel Sağlık / Kimyasal Vitaminler Kansere Sebep Mi?

Kimyasal Vitaminler Kansere Sebep Mi?Kimyasal Vitaminler Kansere Sebep Mi?

meyve tabagiVitamin, mineral, enzim ve besin destek ürünlerini suni, kimyevi, tabii olmayan metotlarla saflandırılmış droglar-tabletler hâlinde almayınız. Metabolizma bunları belli yaşlarda (erken ve geç yaşlarda), tolare edememekte, alınan bu ağır metaller sebebiyle bedende çökme yaparak toksin ve kitleler oluşabilmektedir.

Kanser diye teşhis konulan vakaların bazılarında yapılan laboratuvar analizlerinde, oluşan kitlelerin, safra ve böbrek taşlarının bu sebeple oluştuğu üzerinde görüşler ağırlık kazanmaktadır. Bu destekleri tamamen ve doğrudan tabii olarak kaynağından yani bitkilerden, sebze ve meyvelerden almaya gayret göstermeliyiz.Sağlıklı ve hızlı zayıflamak, sağlıklı doğal güzellik bakım listesi için tıklayınız.


Mesela, hepimizin alışkanlık hâline getirdiği, bilhassa çocuklarımızın ve yaşlılarımızın kullandığı C vitamini ve kalsiyumun fazla kullanımı, vücutta kireçlenmelere, böbrek, prostat ve safrada taşlaşmalara sebep olabileceği ihtimalini göz önüne alarak, bunların verine bol miktarda havuç, brokoli, lahana, maydanoz gibi besinlerden tüketmeliyiz.

Unutmayalım ki, suni olarak aldığımı/ vitamin ve minerallerden sadece o özelliği yanı kalsiyumu veyA vitamini bildirilen miktarda alırız. Tabii yoldan almak tstediğimızde ise, o vitamin ya da enzimle birlikte tolarciine yardımcı olabilecek farklı ozellıktE vitamin, mineral ve enzimleri de beraber alırız.
Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.