Anasayfa / Şifalı Bitkiler - Bitkisel Sağlık / Karaciğer Hastalıklarına Prati Bitkisel Formüller

Karaciğer Hastalıklarına Prati Bitkisel FormüllerKARACİĞER HASTALIKLARI

Karaciğer Hastalıklarına Yönelik Kâinat Şifahanesinden Prati Bitkisel Formüller

Günlük sarımsak alın. Rahatsızlık hissettiğinizde her iki saatte bir su ve elma alın.

Kendinize rezene, enginar, pancar gibi sebzelerden oluşan harika bi salata yapın.

Bir bardak sıcak suya bir tatlı kaşığı elma sirkesi ve bal ekleyin ve gerek tikçe her üç saatte bir için.

Güzel yeşil marul yapraklarının suyunu sıkkın ve her gün için.

Melekotunun hazmı kolaylaştırmak amacıyla çiğneyin, fakat yatmadaı önce değil çünkü uykunuzu kaçırabilir.

Çam ağacının taze iğne yaprağı ve kabuklarının 20 gri, yarım litre suda 15-20 dakika kısık ateşte kaynatılarak üstü yoğurt mayalanır gibi kapatılarak akşamdan sabaha kadar bekletilir. Süzdükten sonra günde üç defa l’er çay kaşığı yemeklerden 20-25 dakika içildiğinde karaciğer ağrılarını azaltır.

Bir çorba kaşığı kişniş tohumu, toz haline getirilerek bir su bardağı kaynar suda 20 dakika demlenir ve bir süre günde üç defa yemeklerden 15 dakika önce yarımşar çay bardağı içildiğinde karaciğerin normal çalışmasını sağlar. Netice ye ulaşmak için bu uygulamanın 10-15 gün boyunca aksatmadan yapılmasını gerekmektedir.

Karahindiba bitkisinin kökü, gölgede açık havada kurutularak ezilir ve bunun iki çorba kaşığı kadarı bir su bardağı kaynar suda 30-40 dakika demlenerek sabah akşam yarımşar su bardağı yemeklerden önce alındığında karaciğer hastalıklarında pek faydalı olur.

Karaciğer hastalıklarında, cevizin içindeki ara kesme kısmı ufalanıp çay – şeklinde demlenerek gün boyunca içilmesi çok faydalıdır.

Karaciğer sirozunda, karaciğer dokularındaki şişkinliklerde ve karaciğerin büyümesinde, bir tatlı kaşığı ezilmiş kurtayağı otu bir su bardağı soğuk suda 12 saat bekletilip süzülerek aç karnına günde iki defa yemeklerden yarım saat önce birer su bardağı içilir.Sağlıklı ve hızlı zayıflamak, sağlıklı doğal güzellik bakım listesi için tıklayınız.


Karaciğer rahatsızlıklarında, kırk kilit otu gazlı bez içinde, biraz suda ot yumuşayıncaya kadar kısık ateşte kaynatılıp sıkılarak sıcak bir şekilde karaciğerin üzerine konulur, üzeri naylon veya yün atkıyla bağlanır ve akşamdan sabaha dek tutulur. Aynı ot 5-6 defa aynı suda kaynatılarak kullanılabilir.

Karaciğer hastalıklarında, eşit miktarda yoğurt otu, kızılyaprak otu kırlangıç otu ve kurtayağı otu ezilerek iyice karıştırılır. Bu karışımdan günde üç defa birer dolu tatlı kaşığı miktarı birer su bardağı kaynar suda ağzı kapaklı olarak 5-7dakika demlenerek süzülür ve yemeklerden 15-20 dakika önce içilir. Bu uygulama, karaciğerdeki sorun normalleşene kadar devam ettirilir.

Karaciğer hastalıklarında, bir süre devamlı olarak kırmızı pancar ve turpun öz suyu günde l’er veya 2 ‘er su bardağı yemeklerden 15 dakika önce içildiğinde karaciğere çok faydalı olur.

Karaciğer hastalıklarında, bir su bardağı miktarı siyah turpun öz suyu eşit miktarda bal ile karıştırılarak her yemekten önce ve yatmadan önce ikişer çorba kaşığı alındığında çok faydalı olur.

Karaciğeri Yenileme ve 10 Yaş Gençleşme İksiri 500 gr (2 bardak) sebze suyu çıkması için;

% 40 havuç (ortalama olarak 5 adet orta boy havuç)

% 40 kırmızı pancar (ortalama 5 adet orta boy kırmızı pancar)

% 5 lahana (birkaç yaprak)

% 5 ıspanak (birkaç yaprak)

% 5 maydanoz (birkaç dal)

% 5 yeşil elma (1 küçük ya da yarım normal boyutlarda)

Karışımın içine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı konulacak

Sabahları aç karnına 2 bardak içilmesi tavsiye edilir.

Karaciğer Rahatsızlıklarında Kullanabileceğiniz Taşlar, Renkler ve Kokular

Jasper ve kristal kuvars. Kırmızı ve kahverengi ile lavanta, gül kokusu kullanılabilir.

Kozmik Yaşam Merkezi’nden Öneriler

Soyali zerdeçöp + spirulina + vex kapsül+ zeytin yaprağı eks-traktı + turmeric ekstresi bitkisel destek ürünlerinden kullanılması tavsiye edilir.

Bunun yanı sıra; biorezonans terapiler, ayak detoksu uygulamaları ve Kozmik Beden Temizliği & detoks yapılması, 84 mineralli Kozmik Kristal Tuz kullanılması önerilir.
Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.