Anasayfa / Şifalı Bitkiler - Bitkisel Sağlık / Hazımsızlığa Yönelik Pratik Bitkisel Formüller

Hazımsızlığa Yönelik Pratik Bitkisel FormüllerHAZIMSIZLIK

Öğünlerde aşırı yemekle mideyi çok fazla doldurma sonucu mide hareket edemez ve hazmı zorlaşır. Hazımsızlık sonucu midede uzun süre kalan yemek, kusma, ishal veya kabızlık ile mide ve bağırsakta aşını gaza sebep olur. Papaya meyvesi veya papaya özü hapları içerdiği sindirime yardımcı enzimlerle olumlu etki gösterir. Anason, kişniş, papatya, havlıcan özellikle rezene hazımsızlık ve gaz sancıları için çok faydalıdır.

Hazımsızlığa Yönelik Kâinat Şifahanesinden Pratik Bitkisel Formüller

1 çay bardağı sıcak suya, yarım limon sıkmalı ve 1 çay kaşığı bal ilave edilerek yemek üzerine yudum yudum içilmesi önerilir.

Anason, civanperçemi, lavanta, melisa, papatya ve pelin çayları içilmelidir. Adı geçen bitkilerden yapılan çaylar 5 dakika demlenip süzülür. 1 çay kaşığı balla tatlandırılarak yemekler üzerine içilir.Sağlıklı ve hızlı zayıflamak, sağlıklı doğal güzellik bakım listesi için tıklayınız.


Büyükçe bir bardağa 1 adet limon sıkılır. Üzerine 1 kahve kaşığı karbonat atılıp, hemen karıştırılır. Köpüren karışım, ağza yaklaştırılıp, içilir.

1 bardak kaynar suya 10 gr civanperçemi konulur. 10 dakika bekletilip günde 2-3 bardak içilir.

10 gr adaçayı, 40 gr kişniş, 20 gr pelin otu, 20 gr meyan kökü karıştırılır. 1 bardak kaynar suya 5-10 gr konulur. 10 dakika bekletilip, günde 1 bardak içilir.

Hazımsızlığa Yönelik Kullanabileceğiniz Taşlar, Renkler ve Kokular Strin. Sarı rengi ve lavanta kokusu kullanılmalıdır.

Kozmik Yaşam Merkezi’nden Öneriler

Alfa alfa + zencefil + kişniş + yeşilçay ekstraktı+ funda yaprağı eks-traktı + Maranki form kavanoz +sibirya çam fıstığı yağı bitkisel destek ürünlerinden kullanılması tavsiye edilir.

Bunun yanı sıra; biorezonans terapiler, ayak detoksu uygulamaları ve Kozmik Beden Temizliği & detoks yapılması, 84 mineralli Kozmik Kristal Tuz kullanılması önerilir.
Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.