Anasayfa / Sağlık ve Hastalık Bilgileri / Ereksiyon Sorunları (impotans)

Ereksiyon Sorunları (impotans)EREKSİYON SORUNLARI (İMPOTANS)

impotans, cinsel temas için yeterli sertliği elde edememe veya ilişkiyi son-landırabilecek kadar koruyamama durumudur, impotans aralarında şeker hastalığı, damar sertliği, yüksek tansiyon, hormon bozuklukları, sinir sistemi hastalıkları, kullanılan ilaçlar ve ruhsal sorunlar gibi faktörlere bağlı olarak ortaya çıkabilir.

Zaman zaman tüm erkeklerin yaşayabileceği bir durum olmakla birlikte, eğer sertleşme(ereksiyon) sorunu kalıcı bir hal aldıysa, kişinin cinsel yaşamını etkileyici boyuta ulaşmış ise uzmanlardan destek alması gerekmektedir.

İmpotans sık rastlanan bir durumdur. 40 İle 70 yaş arasındaki erkeklerin yarısına yakın bölümü çeşitli derecelerde cinsel fonksiyonlarının eskisine göre azaldığını tarif etmektedir ve bu şikâyetler yaşla doğru orantılı olarak artmaktadır.

iktidarsızlık yaşayan ve cinsel hayatında sorunlar yaşayan erkeklerin ruhsal sağlığı da ciddi ölçüde bozulmaktadır. Bu yüzden fizyolojik tedavilerin yanında psikolojik destek alınması da sertleşme hastalığının tedavisinde önemli yer tutar.

Kozmik Yaşam Merkezi’nden Öneriler

Ginko bilobanın bilinen en önemli özelliği beyne giden kan akışını artırmasıdır. Aynı zamanda penise giden kan akışını da artırıp, ereksiyonu güçlendirir. 9 Ay süren bir araştırma soncunda, penil arterlerdeki tıkanıklık nedeniyle iktidarsızlık çeken erkeklerin yüzde 78’inde, hiçbir yan etki olmaksızın son derece büyük gelişmeler sağlandığı rapor edilmiştir. Günde 60 ile 240 gr arası dozlarda ginko bilobayı yaklaşık 6 ay kadar kullanabilirsiniz.Sağlıklı ve hızlı zayıflamak, sağlıklı doğal güzellik bakım listesi için tıklayınız.


Anason erkeklerde libidoyu artırmasıyla ün yapmıştır. Bir ya da iki tutam anason, kakule, zencefil ve ginsengle karıştırılıp, meyan köküyle tatlandırılarak içilmesi önerilir.

Yabani yulafla beslenen aygırların daha canlı ve daha şehvet düşkünü olduğu tespit edilmiştir. Yapılan bazı araştırmalar, yulafın erkeklerde de cinsel uyarıcı etkisi gösterdiğini işaret etmektedir.

Yabani yulaf, ginko yaprağı, yohimbe kabuğu, ginseng kökü yapraklarının her birinden 15’er gr 1 litre kaynar suya atılıp, demlenmeye bırakılır. Bu karışımdan ılındıktan sonra günde 2 fincan içilmesi önerilir.

Daha Sağlıklı Bir Cinsellik İçin İncir Tatlısı Malzemeler

12 adet kuru incir O 500 gr su w 250 gr bal w 1 adet kabuk tarçın Z> 12 adet bütün ceviz

Yapılışı

500 gr su ve 250 gr bal kaynama noktasına geldiğinde, bir gece önceden ıslatılmış kuru incirler tarçınla birlikte içine atılır.

10-15 dakika kısık ateşte kaynatılıp çıkartılan incirler, soğuduktan sonra ikiye yarılıp, içine ceviz konularak servise sunulur.
Ereksiyon Sorunlarına Yönelik Kullanabileceğiniz Taşlar, Renkler ve Kokular
Kımızı lal taşı, kırmızı yakut, yeşil akik ve gamet. Turuncu ve kırmızı rengi ile iğde kokusu ile sümbül kullanılabilir.

Kozmik Yaşam Merkezi’nden Öneriler

Alfa alfa + zencefil + panax ginseng + domates tozu + çemen tohumu ekstresi + mersin meyvesi ekstraktı + çakşırlı bal karışımı bitkisel destek ürünlerinden kullanılması tavsiye edilir.

Bunun yanı sıra; biorezonans terapiler, ayak detoksu uygulamaları ve Kozmik Beden Temizliği & detoks yapılması, 84 mineralli Kozmik Kristal Tuz kullanılması önerilir.
Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.