Anasayfa / Beslenme / Elma sirkesi içmeli mi?

Elma sirkesi içmeli mi?Pek çok kişi sabahları elma sirkesi içiyor çünkü bunun kilo vermek kanseri engellemek ve bağışıklığı güçlendirmek gibi faydalara yolaçacağını düşünüyor. Yapılan araştırmalar bu tezleri az da olsa doğruluyor. Yine de sonuçlardan mutlaka göz atmanız gereken bazı değerlendirmeler bulunuyor- Elma sirkesi yiyeceklerden daha fazla kalsiyum almanızı sağlıyor.

Elma sirkesiSağlıklı ve hızlı zayıflamak, sağlıklı doğal güzellik bakım listesi için tıklayınız.


İkinci olarak da yemekten sonra tükettiğiniz takdirde kan şekerini dengelemenize yardımcı oluyorn bu da açlık krizlerini bastırmanıza katkı sağlıyor- İçeceğinize veya salatanıza eklemeye ne dersiniz?

Doğal sağlık kaynağı kuşkonmaz

Mucize bitkilerden biri olarak kabul edilen; vücudu ve hayatı sağlıklı bir hale getirmek isteyenlerin tercihi kuşkonmaz, A, Bl, B2, B6 ve C vitaminleri açısından zengin, lifli bir sebze… Folik asit, fosfor ve potasyum içeren kuşkonmaz bu içeriğiyle güçlü bir idrar söktürücü ve kum döktürücü etkiye sahip. Kalbi güçlendirme ve kanı temizleme özelliği olan kuşkonmaz, sindirimi kolaylaştırıyor. Ayrıca göz sağlığı içinde etkili olduğu biliniyor.
Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*