Doğal güzellik reçetesi

Şifalı Bitkiler - Bitkisel Sağlık


Doğal güzellik reçetesi

• Yaş maya ve Türk kahvesi maskesini denemelisiniz. Yaş mayayı sürülebilir maske kıvamına getirecek kadar sütle karıştırıp yaklaşık 20 dakika yüzünüzde bekletin. Bu maskeyi düzenli olarak yaparsanız cildinizdeki etkisini göreceksiniz. Yaş mayanın antiaging etkisi okluğu söyleniyor: Denedik, onaylıyoruz!

• Şekersiz Türk kahvesini içtikten sonra kalan telveyi yüzünüze sürün ve yaklaşık 10 dakika bekleyin. Yıkadıktan sonra kadife gibi bir cildiniz olacak.

Doğal güzellik reçetesi

Saç bakımının sırları

Saça göre doğru ürün kullanmak, iyi kuaför ve kaliteli ürünlerle saça yatırım yapmak gerek. Fazla kimyasal işlemden kaçınmalısınız. Volüm için ise volüm veren ürünleri kullanmak şart!Sağlıklı ve hızlı zayıflamak, sağlıklı doğal güzellik bakım listesi için tıklayınız.


Selfie’de nasıl güzel çıkarsınız?

Hangi profilden daha güzel çıktığınıza karar verin. Sağ mı, sol mu? Burnunuzun uzun olduğunu düşünüyorsanız selfie’nizi her zaman hafifçe alttan çekin. Problemli cilt fazla ışıkta belli olmaz: Işığı patlatın! Makyajınız çok soluk çıkıyorsa çeşitli uygulamalarla renkleri belli edebilirsiniz. Bizim tavsiyemiz ‘blur’ etkisi yaratan şu meşhur uygulamaları abartmamanız. Aksi halde selfie’niz balmumu heykeliniz gibi görünebilir. Çok yakından, çok yukarıdan veya aşağıdan çekmek kafanızı büyük, yüzünüzü kilolu gösterebilir. Açıya dikkat! Ekranda nasıl göründüğünüze tabii ki bakın, ama ‘çek’ tuşuna basarken ekrana değil mutlaka kameraya bakın. Selfie’de kolunuzun çok fazla görünmediğinden emin olun, çünkü biraz garip durabilir. Duckface’in modası geçti, bizden söylemesi… Mümkün olduğu kadar doğal olmak en önemlisi, boş bakışlar kesinlikle seksi durmuyor!

 

 

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.