Anasayfa / Şifalı Bitkiler - Bitkisel Sağlık / Cinsel performansta düşüklük ve isteksizlik

Cinsel performansta düşüklük ve isteksizlikCİNSEL PERFORMANS EKSİKLİĞİ

Cinsel performansta düşüklük ve isteksizlik, günümüzde önemli bir problem hâline gelmiştir. Cinsellik, insanların enerjisinin en sağlıklı biçimde bütünleşmesi, kişisel ve ruhsal gelişimi için çok önemlidir. Cinsel organların sağlıklı ve düzenli çalışmasının, genel sağlık ve ruh sağlığı üzerine olumlu etkileri vardır. Her iki cinste de cinsel isteksizliğin altında psikolojik nedenler yatabilir. Problemlerden kurtulmanın yolu kaçmak değil, onlarla yüzleşmektir.

Cinsel performans eksikliğinde bazı bitkisel takviyeler faydalı olur. Sağlıklı bir cinsellik için en önemli doğal katkılar, güneş ışını, uyku, temiz hava, oksijen ve düzenli spordur. Hem erkekte hem de kadında, dinlenmiş bir bedende cinsel dürtüler daha güçlü olur. Güneş ışığının canlandırıcı etkisi, cinsel dürtülerde de artış sağlar. Tüm bu etkenlerin yanı sıra ılık susamyağıyla yapılan günlük 3-4 dakikalık masajının canlandırıcı etkisi de önemlidir.

Sağlıklı Bir Cinsel İlişkide Tavsiye Edilen Yöntemler Şunlardır:

Gençlik çağlarında olması,

Vücut sıcak ve nemliyken olması,

Bir önceki münasebetle, daha sonraki münasebet arasında belli bir sürenin geçmiş olması,

Kalbin nefsanî meşgalelerle dolu olmadığı bir sırada olması,

Karnın fazla aç ya da tok olmadığı bir sırada olması,

Sevgi ve istekle olması

Cinsel Performans Eksikliğine Yöne-Lik Kâinat Şifahanesinden Pratik Bitkisel Formüller

Önerilen en önemli bitki ginsengtir.

Uzakdoğu’da yüzyıllardır kullanılan bir bitkidir. Kuzeydoğu çin’de, kore’de ve rusya’da yetişmektedir. Kenarları düzgün oval biçimli yap-rakçıkları, yaz sonuna doğru açan sarı ya da pembe renkli küçük çiçekleri vardır. Ginsengin kökünün günde birkaç kez çiğnenmesi önerilir.

1/2 tatlı kaşığı ginseng kökü tozu 1 bardak suya konulup kaynama noktasına kadar ısıtılır. Sonra ateş kısılarak 10 dakika süreyle ısıtma işlemi sürdürülür. Hazırlanan karışımdan günde 3 kez, birer bardak içilmesi tavsiye edilir.Sağlıklı ve hızlı zayıflamak, sağlıklı doğal güzellik bakım listesi için tıklayınız.


Tek başına yüksek miktarlarda özellikle doktor kontrolü altında bir tedavideyseniz doktorunuza danışmadan kullanmayınız. Hamilelere ve emziren annelere tavsiye edilmez. Ginseng uyarıcı etkisiyle bilinir, bu nedenle kalp hastalarının ve kronik yüksek tansiyon hastalarının hekim gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Ginsengin kalp ilaçlarıyla beraber kullanılması tavsiye edilmez.

ikinci bitki keçiboynuzudur. Baklagiller familyasından olup, akdeniz ve güneydoğu bölgelerinde, toros dağları’nın eteklerinde yetişir. Boynuz şeklinde meyveleri olduğu için ismini buradan almıştır. Toz hâline getirilen çekirdekler, bir bardak sıcak suya konulup, günde 2 veya 4 bardak içilmesi önerilir.

30 gr anason, 10 gr sinameki 2 litre suda 20 dakika kaynatılıp, sabah akşam 1 bardak içilmesi önerilir.

1 bardak kaynar suya, 4-10 gr maydanoz tohumu konulup, 10 dakika bekletilir. Günde 2-3 bardak içilmesi tavsiye edilir.

Taze ceviz balla yenilir. Yeşil cevizinin reçelinin yapılıp tüketilmesi önerilir.

1 bardak suya, 10 gr parçalanmış keçiboynuzu meyvesi konulur. 10 dakika kaynatılıp, günde 3-5 bardak yemek aralarında içilmesi tavsiye edilir.

Yeşil yapraklı çakşır kökü bitkisinin beyaz kökleri kurutulup toz hâlinde ya da macun şeklinde kullanılması önerilir.

Cinsel Performans İçin Kullanabileceğiniz Taşlar, Renkler ve Kokular

Taş olarak yosunlu akik ve lal taşı kullanılabilir. Omurganın dibinde yer alan “temel şakra” kırmızı enerjiyi emer; cinselliği ve uzun yaşamayı etkiler. Kırmızı, canlılık ve coşkunluk hâli bulaştırır. İlişkilerde yakınlığı ve şehveti artırır. Kendinizi daha enerjik ve harekete hazır hissetmenizi sağlar. Heyecanı ve hareketi sevenler bu rengi seçerler. Bu rengin etkisinde yaş faktörü önemlidir. Cinsel performansınızı artırıcı karanfil ve sedir ağacı kokularını tercih etmenizi öneririz.

Kozmik Yaşam Merkezi’nden Öneriler

Alfa alfa + panax ginseng + domates tozu + enginar yaprağı ekstraktı + polen kapsül + sedir yağı + performans bal + çakşır kökü bitkisel destek ürünlerinden kullanılması tavsiye edilir.

Bunun yanı sıra; biorezonans terapiler, ayak detoksu uygulamaları ve Kozmik Beden Temizliği & detoks yapılması, 84 mineralli Kozmik Kristal Tuz kullanılması önerilir.
Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.