Anasayfa / Cilt Bakımı - Cilt Sağlığı / CİLDİNİZİ İÇERİDEN TEMİZLEMEK

CİLDİNİZİ İÇERİDEN TEMİZLEMEKCİLDİNİZİ İÇERİDEN TEMİZLEMEK

Yalnızca size özel olan cilt yapınız, yaşam tarzınız, beslenme alışkanlıklarınız, duygusal durumunuz ayrıca cilt bakımında ve makyajda seçtiğiniz ürünler; bütün bunların hepsi akneye yol açabilir. Aknenin sizi gençken ya da kırklı yaşlarınızda yakalamasının hiçbir önemi yok, hepsinin bir tedavi yöntemi var ve bu yöntemler düşündüğünüzden çok daha sevimli olabilir.

Hepsinden önce sizi, beslenme düzeninizi gözden geçirmeye davet ediyoruz. Kanıtlanan bir şey varsa o da beslenme şeklinizin sivilcelenmenize yol açabileceği ve bunun aksine yine beslenme şeklinizin sivilce oluşumlarınızı tedavi edebileceğidir. Bir sonraki bölümde beslenme alışkanlıklarınızın cildinizi nasıl bozduğunu veya nasıl iyileştirdiğini açıklamaya çalışacağız. Yine devamındaki bölümde sunacağımız Cilt Temizleme Diyeti ve Cilt Temizleme Detoksu üzerine planlanmış, hızlandırılmış kurs sayesinde önemli hasarlar almadan günler içerisinde cilt durumunuzu düzenlemeniz mümkün olacaktır. Sunduğumuz bu üç günlük detoks, güçlü bir diyet olduğundan yalnızca acil durumlarda kullanmanız gerekmektedir.Sağlıklı ve hızlı zayıflamak, sağlıklı doğal güzellik bakım listesi için tıklayınız.


ikinci olarak hayatınızdaki stresin akne oluşumuna nasıl katkı sağladığını açıklayacağız. Önerdiğimiz basit planlarla reçeteli ilaçlara başvurmadan yaşamınızdaki stres seviyesini düşürebileceksiniz. Bu plan, cildinizi canlandıracak, sinirlerinizi yatıştıracak ve böylece daha rahat uyumanızı dolayısıyla daha canlı bir görünümle uyanmanızı sağlayacaktır.

Üçüncü olarak normalde uygulamakta olduğunuz cilt bakım rutininize değineceğiz. Kullandığınız cilt bakım ürünlerinin ve makyaj malzemelerinin içeriğindeki hangi kimyasalların iç salgı bezlerine ve bağışıklık sitemine zarar vererek akne oluşumuna katkıda bulunduğunu ve hangi içeriklerin sağlığınıza zarar vererek kansere ve ölümcül hastalıklara yakalanma riskini artırdığını öğreneceksiniz. Kendinize has cilt yapınıza uygun tonikler ve nemlendiricilerle size özel tedaviler önereceğiz ve herkesin bilmediği, evde kendinizin uygulayabileceği tedavi yöntemleri için reçeteler vererek yapacağınız fazla ödemelerden de sizi kurtaracağız.

Neredeyse her gün, önceden e-kitap olarak yayınladığımız “Clear Acne Guidebook” adlı kitabımızla ilgili e-postalar alıyoruz. Kimileri bu mücadelesindeki başarı öykülerini, kimileri tedavilerinde uyguladıkları kendi yöntemlerini paylaşmak için gönderiyorlar bu mektupları. Siz de aynı şekilde çok geçmeden aknelerinizi hayatınızdan çıkarabilirsiniz ve canlı, daha genç görünen sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz.

 
Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.