Anasayfa / Diyet / Bölgesel Fazlalıklardan Kurtulmak

Bölgesel Fazlalıklardan KurtulmakKilo alıp verme ve doğum sonrası oluşan elastikiyet kaybı, sarkma ve selülit gibi sorunlarla baş edebilmek için artık kombine yöntemler tercih ediliyor. Böylece uygulamaların etkisi artıyor.

Yeni jenerasyon teknolojiler ile ameliyatsız, acısız, ağrısız, konforlu bir uygulama sonucu daha ince, daha fit ve daha güzel görünebilmenin kolay çözümleri aranıyor. UltraShape V3, VelaShape 3 ve Saten Vücut Germe yöntemleriyle kombine çalışmalar yaparak vücudun birçok alanında örneğin göbek, basen, bacak, bacak içi, kol, sırt bölgelerinde daha kısa süren seanslar ile sonuca ulaşüması hedefleniyor. Elastikiyet kaybı, sarkmalar, selülit gibi sorunların giderilmesi amaçlanırken vücut konturunun şekillenmesi de sağlanıyor.

Bölgesel yağlanma

Her iki sistemin de yeni versiyon teknolojileri sayesinde vücut bölgelerinde yavaşlayan ve kayba uğrayan kolajeni uyarıp dolaşımın yeniden güçlenmesine katkıda bulunuluyor. Bu sistemler ile uygulama yapılan bölgelerde homojen bir görünüm sağlanıyor. FDA bu uygulamaların tüm cilt tipleri için uygun olduğunu ve herhangi istenmeyen bir etkinin söz konusu olmadığını onayladı. Yapılan klinik çalışmalar ve araştırmalar da kısa ya da uzun vadede bir yan etkiye rasdanmadığını ortaya koyuyor.Sağlıklı ve hızlı zayıflamak, sağlıklı doğal güzellik bakım listesi için tıklayınız.


Güncel yaşama ara vermeden, evinize kapanmadan, güvenli bir şekilde bölgesel yağlarınızdan ameliyatsız kurtulup, sıkı ve daha fit bir vücuda sahip olmanız mümkün.

ODAKLI ULTRASON İLE VUCUT ŞEKİLLENDİRME

Ultrashape V3 yöntemi; spor ve diyete rağmen göbek, basen, bel bölgesinde bulunan fazla yağları ameliyatsız bir şekilde, kişiye cerrahi müdahale yapılmadan, kadın ve erkeklere uygulanabilen, öğle arası molasında dahi yaptırılabilen bir yöntem. Uygulama yapılacak bölge belirlendikten sonra kamera yardımı ile tespit edilen yağlar, sistemin ekranında görüntülenerek Odaklı Ultrason yardımıyla tek tek kalıcı olarak anında yok ediliyor. Yöntemi diğer sistemlerden ayıran önemli özelliğinin yağları yok ettiği esnada çevre dokulara, kan damarlarına, sinirlere hiçbir zarar vermediğinin bilimsel olarak kanıtlanması ve FDA tarafından da bu çalışmaların onaylanması olduğunu belirten Medikal Estetisyen ve Estetik Koçu Songül Durur Zevzir, “UltraShape sayesinde cildinizde morarma, hasar, şişme oluşmuyor, seanslar 10 ile 15 gün aralıklarla uygulanabiliyor.

Yağ oranına bağlı olarak birinci seans sonrasında dahi incelmeyi gözlemleyip, seansları tamamlandıktan sonra sadece birkaç hafta içinde iki veya üç beden incelme ile uzun süre kalıcı ölçülebilir sonuçlar elde etmeniz hedefleniyor diyor.
Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*