3 Boyutlu Baskıda İlk ve Tek: +90 3B Dijital Fabrika

Bilgi Sağlık Haberleri


3 Boyutlu Baskıda İlk ve Tek: +90 3B Dijital Fabrika

10 yılı aşkın süredir dijital imalat alanında hizmet veren +90 3B Dijital Fabrika, tasarım ve mühendislik alanlarında çok önemli bir konuma sahip. +90 3B Dijital Fabrika, bildiğimiz 3 boyutlu bir baskı firmasından çok daha fazlasını karşılıyor. Fikirleri doğru teknolojik yatırımlar sayesinde başarılı projelere dönüştüren firmanın başarısı da zaten buradan geliyor.

Geçtiğimiz yıllarda yürüme engellileri ayağa kaldırması hedeflenen Robotik Mobilizasyon Cihazı, kırılan kemikleri iyileştiren Osteoid Medikal Atel, AIDS’i önlemek amacıyla yapılan sünnet işlemlerinde kullanılan Alisklamp, solunum yetmezliğine karşı üretilen Hava Nemlendirme Cihazı +90 3B Dijital Fabrika’nın yaratıcı projelerinden sadece birkaçı. Sanayide sağlık, otomotiv, mobilya ve elektronik gibi çeşitli sektörlere; bunların yanında AR-GE merkezlerinde ve üniversitelerde ihtiyaç duyulan dijital baskı çözümlerini hızlı ve ekonomik bir biçimde çözüme kavuşturan +90 3B Dijital Fabrika, müşterilerine fonksiyonel ve estetik parçaların üretilmesini sağlıyor.

hava-nemlendirici-cihazSağlıklı ve hızlı zayıflamak, sağlıklı doğal güzellik bakım listesi için tıklayınız.


Profesyonel 3D yazıcılara ve uzman ekibe sahip olan +90 3B Dijital Fabrika’nın FDM, Polyjet, SLS, DMLS, SLA, Voxeljet gibi 3B Baskı Teknolojileri çeşitliliği var. Katmanlı Üretim olarak bilinen 3B Baskı ile konsept ve görsel modeller, prototipler, gemi-tesis maketleri fikir aşamasında olan projeleri üretime dönüştürülebiliyor. 3B Baskı Teknolojileri dışında hızlı kalıplama çözümleri ile de ön seri imalat ihtiyaçları karşılanabiliyor. Bunların dışında, metal imalat çözümleri, maket-model üretimi, 3B modelleme çözümleri ve ardıl işlemler +90 3B Dijital Fabrika tarafından yapılan işlerin kapsamına giriyor. Fikir aşamasından çıkıp hayata geçirilen tasarımlar, istenen fiziksel ve mekanik özelliklere sahip olabiliyor. Malzeme seçiminde mukavemet, geçirgenlik ve dayanıklılık gibi özellikler gözetildiği gibi görselliğe de oldukça önem veriliyor.

ayakkabi

Kişiye ve uygulamaya yönelik özel tasarımlar ve üretim talepleri gün geçtikçe artıyor. +90 3B Dijital Fabrika, alanında ilk ve tek firma olarak müşterilerinin beklentilerini 2005’ten beri karşılıyor. Eğer sizin de 3 boyutlu tasarımlarla ilgili herhangi bir çözüm arayışınız varsa, +90 3B Dijital Fabrika’nın web sitesine tıklayın; alanında öncü bu firmanın yaptığı ve yapabileceği bütün işleri inceleyin.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.