Anasayfa / Kadın Sağlığı / 1 Ayda Selülitten Kurtulma

1 Ayda Selülitten Kurtulma“Aman ne güzel, istediğini yiyip kilo almıyorsun, ne şanslı kadınsın” dediler. Ben de havalı havalı yedim durdum. “Canım metabolizmam ne güzel de yakıyor yağlarımı” derken bikinimi giyip sahalara çıktığımda gördüm ki selülit ziyaretime gelmiş!

1,5 YILLIK SPORDAN UZAK HAYATIMA RAĞMEN KİLO FAZLAM YOKTU. METABOLİZMAM HIZLI ÇALIŞIYOR, YAKIYORDUM YEDİKLERİMİ FAKAT AŞİNA OLMADIĞIM BU MİSAFİR CAN SIKICIYDI. ACİLEN AMA “DİYET YAPMADAN” BU GÖRÜNTÜDEN KURTULMALIYDIM. KENDİMİ OPERATÖR DOKTOR DİLEK AVŞAR’IN ETİLER’DEKİ ÖZEL AVŞAR POLİKLİNİĞİ’NDE BULDUM. SELÜLİTLERİN DERECELERİ VAR BİLİRSİNİZ. BAKILDI; BENİMKİ HAFİF DERECEDEYMİŞ VE BAKIN 1 AY İÇİNDE NELER OLDU…

selulitten kurtulmak

1 AY HAFTADA 2 KEZ…

Haftada 2 kez 40 dakikalığına poliklinikteydim. Programımda Zimmer ile parçalama (Ultrasonic Ses Dalgası), Velashape Power ile sıkılaştırma ve inceltme en son da Lenf Drenaj Sistemi ve Aqua Masaj ile rahatlatma vardı.Sağlıklı ve hızlı zayıflamak, sağlıklı doğal güzellik bakım listesi için tıklayınız.


(îtiraf: Anne karnındaki bebeği görüntüleyen ultrasonik ses dalgalarının güçlendirilmiş hali olan Zimmer; biraz acılı ve gürültülü bir cihaz. Asla dayanılmayacak kadar değil. Velashape ve Lenf Derenaj keyifli, acısız.)

DİYET YOK…

Diyet yapmadım. Yürüyüşlerimi artırdım, günde 2 bardak yeşil ve 3 litreye yakın su tükettim. Avşar: “Kilo probleminiz olmadığı için sıkılaştırıp selülitleri yok etmeye hedefli tedavi uyguladık. Sizden tek istediğim şimdilik bol su içmeniz.

Selüliti tetikleyen; mayalı, kolalı, şekerli yiyeceklere ara vermeniz” demişti.

(îtiraf: Şekerli yiyecekleri biraz azalttım.)

HER GECE YATMADAN…

Uygulamada kullanılan kremler; yağ parçalayıcı ve makinenin etkisini artırıcı özelliğe sahip. Her akşam yatmadan önce de sürdüm.

(itiraf: Eldivenle sürdüğüm krem feci yakıyor hatta alev aldığınızı sanıyorsunuz, sonra geçiyor.)

SELÜLİTTEN KURTULDUM AMA…

4. seansta dalgalı görüntüler gitti, sonra da selülitler. Özel Avşar Polikliniği sağlıklı yaşam protokolü olarak hastalarına yoğun kürlerden sonra bakımlarına devam etmelerini öneriyor çünkü selülitin ne yazık ki tek seansta, kalıcı tedavisi yok. avsarestetik.com.tr
Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.